Priemyselné celky riadené zväčša z jedného miesta pomocou grafického softvéru.

Udržiavanie optimálnej bezpečnosti je neoddeliteľnou súčasťou každého podnikania, ktoré nielen chráni vašich zamestnancov, ale aj vaše aktíva.

Či už ste samostatná priemyselná budova alebo multi-kampusové zdravotnícke zariadenie, potrebujete na mieru navrhnutý a technologicky vyspelý bezpečnostný systém založený na konkrétnych potrebách vašej spoločnosti. Uistite sa, aby ste to dosiahli pomocou integrovaných bezpečnostných systémov, popredného poskytovateľa prémiových bezpečnostných riešení zameraných na ochranu malých, stredných a veľkých spoločností s najnovšími produktmi a službami určenými na riadenie prístupu, zníženie potenciálneho odcudzenia a implementáciu efektívneho systém riadenia rizík.

Každý zákazník dostane analýzu potrieb, aby ste sa uistili, že dostanete presne to, čo potrebujete na ochranu svojich aktív. Navyše s plánmi údržby a služieb šitými na mieru pre každý typ podnikania budete mať pokoj s vedomím, že sa o vás bezpečnostný a / alebo požiarny poplachový systém správne postará.

 

Zatiaľ čo bezpečnostné systémy boli pôvodne navrhnuté tak, aby ľuďom bránili, čoraz častejšie sa používajú na pomoc tým správnym ľuďom pri vstupe a nastupovaní.

Integrácia znamená, že manažéri bezpečnosti môžu vytvárať systémy detailne šité na mieru zahŕňajúce viacero produktov tretích strán. Na riadenie prístupu a bezpečnosti na jednom alebo viacerých miestach na miestnej, vnútroštátnej alebo dokonca globálnej úrovni. Integrácia značne uľahčuje monitorovanie, aktualizáciu a podávanie správ a obchodné informácie, ktoré systémy poskytujú. Umožňujú efektívnejšie využívať čas a zdroje a zlepšovať zdravie a bezpečnosť personálu a návštevníkov.

Čo je integrovaný bezpečnostný systém?

Integrovaný bezpečnostný systém je prepojený s inými produktmi a systémami, ako sú napríklad CCTV, automatické rozpoznávanie ŠPZ a uzamykateľné skrinky alebo HR a personálne programy.

Zabezpečovací systém funguje ako rozbočovač, ktorý vám umožňuje integrovať a prevádzkovať všetky vaše systémy z jedného miesta a plynule riadiť prístup cez dvere, turnikety, výťahy, bariéry na parkoviskách, ako aj monitorovať udalosti v reálnom čase prostredníctvom CCTV. Riadiť prístup k aktívam a oblasti prostredníctvom ľudských zdrojov a aktívnych adresárových systémov a sledovania majetku a personálu, ak je to potrebné.

 

Najdôležitejšie 4 výhody

1. Riešenia na mieru

Jedna veľkosť sa nehodí pre správu bezpečnosti a prístupov. Každá organizácia alebo miesto má iné potreby a priority. Integrovaný bezpečnostný systém vám poskytuje flexibilitu na začlenenie presne toho, čo potrebujete, bez platenia za ďalšie služby, ktoré nepotrebujete.

 

2. Jednoduchosť použitia

Integrovaný systém znamená, že môžete spravovať všetky aspekty bezpečnosti a prístupu z jedného miesta do jedného programu. Toto je zvyčajne niečo, čo môžete ovládať na diaľku, často pomocou aplikácie vo vašom smartfóne, aby vám poskytlo extra ľahké používanie. Je tiež ľahké spúšťať prehľady, vykonávať zmeny, prezerať predchádzajúce zmeny a kým to bolo upravené.

 

3. Úspora efektívnosti

Integrácia s funkciami automatizácie budov, ako sú kúrenie a osvetlenie, vám môže ušetriť peniaze lepšou kontrolou, keď ich naozaj potrebujete. Aj keď integrácia so systémami na správu návštevníkov znamená, že môžete ušetriť čas pre zamestnancov recepcie a ďalšie obchodné informácie o svojich integrovaných systémoch, znamená to, že prehodnotíte, kde sú zamestnanci a zdroje najviac potrebné, a zodpovedajúcim spôsobom ich presuniete.

 

4. Bezpečnejšie priestory

Robustný bezpečnostný systém znamená, že neautorizovaní návštevníci alebo prípadní útočníci sú ešte menej pravdepodobní, čo je dobré pre zamestnancov a oprávnených návštevníkov, ktorých chcete chrániť. Integrovaný systém však znamená, že môžete tiež lepšie identifikovať, kto je na mieste v mimoriadnej situácii, a zaistiť, aby bol všetok personál v prípade potreby bezpečne evakuovaný. Alebo vám to umožní viesť dôležité školenia a akreditácie v evidencii a vydávať automatické správy, aby ste zaistili, že profesionálne osvedčenia a školenia o bezpečnosti a ochrane zdravia sú vždy aktuálne. Čo ďalej prospieva personálu a návštevníkom na mieste.