O firme

Spoločnosť V.A.T. s.r.o. je poskytovateľom komplexných služieb ochrany majetku s dlhoročnými skúsenosťami. Čo nás však robí odlišnými od iných firiem na trhu je náš prístup k riešeniu Vašich problémov v danej oblasti. Všetky Vaše požiadavky sú pre nás jedinečné a štandardná odpoveď na ne pre Vás neexistuje. Vaše špecifické podmienky nechceme porovnávať s prípadmi v minulosti.

 

Preto je našou prioritou spoznať Vás, spoznať spôsob Vašej práce a umožniť našim obchodným vzťahom zmeniť sa na trvalé partnerstvo.
Len takýmto spôsobom si môžeme byť istý, že nami navrhované systémy budú efektívne, spoľahlivé a plne uspokoja Vaše požiadavky nielen dnes a zajtra, ale aj v ďalekej budúcnosti. Návrhy našich integrovaných bezpečnostných systémov obsahujú zariadenia, ktorých kvalita je dostatočne preverená praxou. Celý proces realizácie zvládame výhradne vlastnými zdrojmi. Inými slovami, počas komunikácie s Vami sa staráme absolútne o všetko, čím sa výrazne skracuje čas medzi akciou a reakciou. Sme Vašim jediným kontaktným bodom pred, počas a po inštalácii. Po uvedení bezpečnostných zariadení do prevádzky sa budete vždy môcť spoľahnúť na našu rýchlu radu alebo pomoc. Vám alebo Vašim zamestnancom poskytneme potrebné zaškolenie ako aj najčerstvejšie informácie o vývoji a modernizácii relevantných systémov. Ponúkame rýchlu a efektívnu podporu na celom území Slovenska. Všetko, čo musíte urobiť, je skontaktovať naše Hot Line číslo 0915500529, ktoré je Vám nepretržite k dispozícii.

 

Systémy ponúkané spoločnosťou V.A.T. s.r.o. patria medzi najmodernejšie používané v súčasnom svete. Montujeme systémy značky Bosch, KT&C, Samsung, Siemens, Unimo …

 

Jednotlivé komponenty týchto systémov vyriešia Vaše problémy vždy najlepšie. Nikdy nebudeme hľadať náhradné riešenie.
A ak nedokážeme poskytnúť špecifický komponent z vlastných zdrojov, určite ho získame zo širokej siete overených dodávateľov a našich partnerov na trhu bezpečnostných systémov.

 

Valter Tománek
konateľ